Notify Message
Forums
Page 1
Search
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
1 2 3 5
Gallery

Daddyho smeti

n°1 pokus o vlastnú tvorbu
Small Daddy 7y
Daddy8337649Small Daddy 5y
Gallery

► overqual's gallery ◄

__________________________________________________Nejaktuálnější:____________________________________________________________________________________________________Zbytek, co si myslím že stojí aspoň trochu za zmínku:____________________________...
Small overqual 7y
overqual2418441Small overqual 6y
Gallery

✏ ƒIㄨҜA™ ツ a jej tvorba

►web a FB◄[size=130]Ak by niekto chcel signaturku(podpis) avatar,avatar na ts,Alebo banner atd... tak ma môžete kontaktovať do správy(PM) alebo PRIAMO TU DO TOPICKU(koment) Skoro každý mesiac (podľa časovej vyťaženosti) Darujem priamo tu,alebo ...
Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
ƑIҲ̸ ҜA™ ツ184821Small nealkovodka 7y
Gallery

Nealkovodka čo to :D

No zdár tak som tu :)A rovno ideme na to. Takto nejak to vypadá keď alkoholik pracuje v tak primitívnom programe :P :D Snažím sa čo najmenej sťahovať z internetu a robiť si všetko sám od effektov cez všeliaké hocčo proste neviem :DPríklad "Blue mi...
Small nealkovodka 7y
nealkovodka152704Small nealkovodka 7y
Gallery

Quarthie's Work

Quarthie's WorkTak sem házím taky svou nějakou prácičku :) Jedna z mých prvních prací ve Photoshopu :).Moje signatura pro GM Account Deffender Fun fórum.Moje spolupráce s Fixkou :).Signatura pro členy guildy Warcraft Asylum - Deffender Fun 3.3.5a
Member avatar small Quarthie 7y
Quarthie122297Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
Gallery

Nardalisova Hračkáreň

Tak tu budem dávať svoje hnusné signaturky, keďže som nový vo photoshope rád uvítam rady.Edit: Tak tu to to je :-)Skúšam kadečo možné :-)Tu som robil podľa videa :DTiež podľa videa, skúšam čo to dá.Gaara z naruta dominuje! Toto je moja tvorba nie ...
Member avatar small zerrax 7y
zerrax202225Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
Gallery

Faserove pokusy

Zdar, tu budem dávať moje novšie pokusy o signy, wallpapre atď... :D
Small Faseris 7y
Faseris111970Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
Gallery

Wallpaper by Faser

Zdar, hral som sa po dlhšej dobe vo photoshope a rozhodol som sa, že to hodím sem. Budem rád keď mi niečo poradíte čo by som mal spraviť lepšie atď.PSD
Small Faseris 7y
Faseris4846Small overqual 7y
Gallery

!!! PROSIM ALL aby si prečítali tento topic Ďakujem

Vážený užívatelia,milí priatelia.Páči sa mi vaša aktivita na našom->vašom webe.A aby sme si tu neurobili ''neporiadok'' ,vás teda prosím ,aby ste si do Gallerie založili jednu vlastnú galleriu kde si budete pridávať vaše práce.Všetko ostatné pr...
Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
ƑIҲ̸ ҜA™ ツ0395Small ƑIҲ̸ ҜA™ ツ 7y
Gallery

Wolverine by overqual (+PSD)

Nový piece: .PSD download(poprosím nějak dál neupravovat pro veřejnost atd. je to tu pro lidi aby se něco přiučili)
Small overqual 7y
overqual3807Small Daddy 7y
Page 1